Szungit/Kryształ/Zdrowa Woda

20,00 zł
Ilość

Szungit zwany też naturalnym filtrem to minerał, który ze względu na zawartość cząsteczek węgla - fulerenów posiada wspaniałe właściwości oczyszczające wodę.

Działa na nią bakteriobójczo i przeciwutleniająco, oczyszczając ją z azotanów, azotynów, metali ciężkich, chlorowanych węglowodorów, dioksyn, pestycydów, fenoli, produktów naftowych, bakterii i wirusów. Jednocześnie nasycając wodę w potrzebne makro i mikroelementy.

Dodatkowo w każdym opakowaniu znajduje się kryształ górski który posiada bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną, dzięki temu - wpływa harmonizująco, na przestrzeń dookoła. Dlatego też - kryształ nadaje się doskonale do uzdatniania wody, którą używamy na co dzień - energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jej jakość.
Woda z  szungitu nadaje się do picia, gotowania, podlewania roślin, pojenia zwierząt, czy też do celów kosmetycznych. 

Doskonale nadaje się do zastosowania w naszych ceramicznych dzbanach uzdatniających wodę.

Sposób użycia: Na 1 litr wody potrzeba 50 g szungitu. Odmierzoną ilość należy przepłukać kilkakrotnie na sitku pod bieżącą wodą i umieścić w dzbanku. Zalać wodą i pozostawić na 3 dni. Po tym czasie woda jest gotowa do użytku. W miarę zużycia, dolewaj nową wodę. 
Proponujemy użyć dwóch naczyń jednocześnie.
Porcję szungitu można używać nawet przez 3 miesiące.
Co 2 tygodnie przepłucz ją przed dolaniem wody, aby pozbyć się osadu.

Waga:
500g
Producent:
FitoBiotechnologie, Ukraina

OPIS