O Iseeme

Zobacz

Naczynia z Kamieniami

IseemeRituals to miejsce pełne pięknych i magicznych przedmiotów. Świadomość tego czym są rytuały doprowadziła do powstania tego miejsca. A rytuałem może stać się tak naprawdę wszystko. Każdej istotnej czynności dnia codziennego możemy nadać wyjątkowe znaczenie, a otaczające nas przedmioty, często nam w tym pomagają. Rozpoznanie właściwego to zadanie pytania:  "Czy jesteś dla mnie?"

To czego będziesz potrzebować może Cię całkowicie zaskoczyć. Może się bowiem okazać, że na tu i teraz potrzebujesz pięknego, naturalnego dzbana, z którego będziesz pić zdrową wodę w określonych porach dnia. A może to być recznie robiona kadzielnica, z której bedziesz wypuszczać swoje intencje do wszechświata. Być może zapragniesz naczynia, które wytoczone w dawnej tradycji, skontaktuje Cię poprzez symbolikę, z tą częścią Ciebie, która chce być zobaczona.

Jeśli coś Cię woła z głębi duszy, wysłuchaj i podążaj.

Reszta wydarzy się już sama. 

Znaczna większość proponowanych tu akcesoriów, została wykonana w mocy 4 żywiołów, w naszej małej rodzinnej pracowni na Śląsku. To co nie wyszło spod naszych rąk (kadzidła, świece itp.) jest wybierane przez Nas z oddaniem w oparciu o Nasze najlepsze intencje. Wybieramy produkty, których jakość pod względem wykonania  czy źródła pochodzenia nie budzi wątpliwości.

Jeśli czujesz, że jest coś co moglibyśmy dla Ciebie wykonać, a wpisuje się w zakres prezentowanych na stronie Naszych rytualnych gadgetów - napisz do Nas.  

Takie zamówienia powodują, że energia płynie bardzo szerokim strumieniem w obie strony.

 

Jestem bo Ty Jesteś.